Apbalvojums nominācijā Tehniskā inovācija 2022

RVshift pārnesumkārba EIMA izstādē Parīzē saņēma apbalvojumu nominācijā Tehniskā inovācija 2022

Itālijas lauksaimniecības tehnikas ražotāju federācija FederUnacoma atkal EIMA izstādē Parīzē sponsorē konkursu par balvu piešķiršanu, kas palielina nozares ražotāju piedāvāto inovatīvo produktu vērtību lauksaimniecības un dārzkopības vajadzībām, kas kļūst arvien avangardiskāki kvalitatīvas ražošanas jomā, drošība un vides ilgtspējībā
 

Federācija ir piešķīrusi SDF balvu – Tehniskā inovācija un divas novitātes

Tehniskā inovācija: RVshift ttransmisija

 

Hibrīda transmisija, kas tiek elektrohidrauliski kontrolēta, lai uzlabotu lietotāja ērtību, kas apvieno manuālas ātrumkārbas īpašības, un TTV funkcionalitātes iespējas, uzlabojot lietošanas vienkāršību un produktivitāti.

Piemēram, tas ļauj iegūt iepriekš noteiktu jaudas un ātruma attiecību, kas arī ir pilnībā pielāgojami. Kā arī precīzi pielāgojama jauda darbam līdz 5 km/h. Iespēja noturēt traktoru slīpumā bez bremžu iedarbināšanas. Optimāla bremžu lietošana darbam nogāzēs.

Novitāte: Ultraskaņas vadība (ASV norādījumi)

 

Inovāciju veido ultraskaņas sistēma, kas ļauj iegūt informāciju, ko izmanto navigācijas algoritms, lai ar centimetru precizitāti noteiktu mašīnas pozīciju un orientāciju attiecībā pret apkārtējo vidi, arī gadījumā, ja sensors ir aizsprostots ar agregātiem vai caurulēm. Papildu funkcija ir atpazīt un pareizi pārvaldīt apgabalus ar trūkstošu vai bagātīgu veģetāciju.

Novitāte: EasyBUS (ar XFarm tehnoloģijām)

  

Universāla mobilā aplikācija (Android un iOS) karšu failu lietošanai uz lauka neatkarīgi no traktora vai agregātu ISOBUS iespējām. Šis risinājums ļauj maziem lauksaimniecības uzņēmumiem ar mašīnu parku ar zemu tehnoloģiju saturu piekļūt precīzās lauksaimniecības risinājumiem.

 

 

Vai Jums ir kāds jautājums?
Zvanīt tagad Vēlos saņemt piedāvājumu
Saziņas veidlapa
Rakstīt mums
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Deutz-fahr
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta
Saziņas veidlapa
Nomāt tehniku
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Deutz-fahr
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta
Jaunumi
Pierakstieties Baltem Rīgas filiāles informatīvajam izdevumam un saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumu un akcijām
Vairāk
Deutz-fahr
Paldies, ka abonējat jaunumus
Saziņas veidlapa
Rakstīt mums
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Deutz-fahr
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta