Rezerves daļas

REZERVES DAĻAS

Mēs piegādājam īstās detaļas pareizajā vietā un vienmēr laikā. Oriģinālās detaļas Deutz Fahr traktoriem un kombainiem tiek ražotas saskaņā ar Deutz Fahr inženiertehnisko standartu noteikto augstāko kvalitāti. Izmantojot oriģinālās Deutz Fahr rezerves daļas, jūs garantējat sava traktora un kombaina maksimālu veiktspēju.

Izvēlies savu reģionu

 • DZINĒJS

  Projektēts un būvēts lauksaimniecībai

  Dzinēji ir efektīvi, ekonomiski un, pateicoties unikālajai "tīrajai tehnoloģijai", arī videi draudzīgi. Turklāt šie dzinēji tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei un katra sastāvdaļa atbilst Eiropas drošības standartiem. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais arguments ir tāds, ka klienti vienmēr var paļauties uz pēcpārdošanas servisu: priekšrocība, kas atšķir DEUTZ-FAHR no citiem.

 • SAJŪGI

  Mērķis sasniegts

  Visi oriģinālie sajūgi ir veidoti maksimālai efektivitātei un izturībai, lai sasniegtu DEUTZ-FAHR mērķi nodrošināt tikai labākās kvalitātes rezerves daļas.

  Sajūgi ir galvenā DEUTZ-FAHR traktora efektivitātes un veiktspējas sastāvdaļa. Šie sajūgi tiek ražoti, izmantojot jaunākos pētniecības un attīstības pasākumus un stingru kvalitātes kontroli, ciešā sadarbībā ar tirgus līderiem, lai klientu darbs kļūtu vieglāks un produktīvāks.

 • TRANSMISIJA

  Efektivitāte un komforts

  Maksimāla produktivitāte, samazināts patēriņš un ērtāka lietojot to darbībā: katras DEUTZ-FAHR transmisijas trīs galvenās īpašības.

  Varat paļauties uz DEUTZ-FAHR transmisiju, jo tās ir īpaši izstrādātas, lai izturētu gan parastu ikdienas darbu, gan lielas slodzes, nezaudējot veiktspēju. DEUTZ-FAHR transmisijas, kas izstrādātas, izmantojot progresīvus pētījumus un pakļautas stingrām pārbaudēm, nodrošina vieglu, precīzu pārnesumu pārslēgšanu un virziena maiņu pat slodzes apstākļos.

 • VIRZUĻI

  Kvalitāte un jaunākās tehnoloģijas

  Mēs esam izmantojuši visu savu pieredzi, lai piedāvātu saviem klientiem virzuļus, kas nodrošinās dzinēja optimālu efektivitāti un veiktspēju. Oriģinālie SDF virzuļi nodrošina ideālu sadegšanu un būtiski samazina sadegšanas kamerā radušos daļiņu daudzumu.

  Uzlabotas jaunas tehnoloģijas ir īpaši izstrādātas, lai radītu virzuļus, kas atbilst stingrajiem kvalitātes standartiem, lai nodrošinātu, ka katrs DEUTZ-FAHR traktors sniedz maksimālu potenciālu.

 • HIDRAULIKA UN ELEKTRONIKA

  Radīts efektivitātei

  Hidraulika un elektronika ir kļuvuši par izšķirošajiem faktoriem traktora izvēlē. DEUTZ-FAHR vienmēr saskaras ar tirgus tendencēm un ir nekavējoties reaģējis uz savu klientu vajadzībām: visi mūsu traktori izmanto hidrauliskās un elektroniskās sistēmas, kas izstrādātas, lai ļautu jums strādāt efektīvāk, uzlabojot vadāmību, manevrētspēju, drošību un komfortu.

  Piemēram, mūsu iekārtās tiek izmantota neatkarīga slodzes spiediena tehnoloģija, kuras pamatā ir Load Sensing sistēma. Šī tehnoloģija ļauj traktoram veikt jebkuru uzdoto manevru, jebkuros apstākļos, jo sūkņa piegādātā hidrauliskā eļļas plūsma tiek pielāgota reāllaikā atbilstoši faktiskajam pieprasījumam.

 • FILTRI

  Izturīga kvalitāte

  Oriģinālie filtri ir paredzēti maksimālai daļiņu aiztures efektivitātei un aizsargā DEUTZ-FAHR traktora mehāniskās sastāvdaļas no kaitīgiem piesārņotājiem.

  Likvidējot piesārņotājus, gaisa un šķidruma filtriem var būt būtiska nozīme, lai maksimāli palielinātu dzinēja veiktspēju, samazinātu degvielas patēriņu un uzlabotu gaisa kvalitāti kabīnē. DEUTZ-FAHR produkti ir izturējuši stingras kvalitātes kontroles un darbības pārbaudes, un tie ir sertificēti atbilstoši Eiropas drošības standartiem.

  Filtri nodrošinās jūsu traktora darbību ar tādu pašu veiktspēju un uzticamību, kāda tā bija iegādes dienā.

 • SIKSNAS

  SDF siksnas ir izstrādātas, sadarbojoties mūsu pētniecības un izstrādes nodaļai un vadošajiem Eiropas ražotājiem šajā nozarē, lai saglabātu DEUTZ-FAHR traktoru augstos kvalitātes standartus un tehnisko pārākumu.

  Deutz-Fahr traktori un kombaini, kas aprīkotas ar oriģinālajām SDF siksnām, turpinās darboties ilgtspējīgi un ekonomiski, novēršot neefektivitāti un palielinot pašas siksnas kalpošanas laiku. Katrs projektēšanas procesa solis ir vērsts uz to, lai piedāvātu jums kompaktas, klusas, neslīdošas siksnas ar augstu jaudas pārvades spēju.

 • EKRĀNI UN LOGI

  Drošība un komforts

  Oriģinālie logi tiek ražoti maksimālai veiktspējai.

  Šiem elementiem ir galvenā loma traktora konstrukcijā attiecībā uz mehānisko izturību, drošību, kā arī kabīnes termisko un akustisko komfortu.

  DEUTZ-FAHR logi ir starptautiski sertificēti, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo produktu. Fiksētie un atveramie sānu logi, aizmugurējie logi un jumta logi ir izgatavoti no rūdīta stikla, lai nodrošinātu maksimālu izturību un palielinātu drošību lūzuma gadījumā.

  Sānu stikliem un aizmugurējiem stikliem var tikt pievienoti papildu drošības un komforta elementi, kas iekļauti īpašajā trīsslāņu laminētajā konstrukcijā.

 • Smērvielas: uzticamība un efektivitāte

  DEUTZ-FAHR smērvielu produktu klāsts aizsargā traktoru sastāvdaļas un nodrošina to efektīvu darbību.

  DEUTZ-FAHR smērvielas uzlabo traktora uzticamību pat smagas slodzes apstākļos. Klienti var palielināt savu produktivitāti, pilnībā izmantojot pieejamo laiku, vienlaikus samazinot ekspluatācijas izmaksas.

  DEUTZ-FAHR smērvielu klāsts ir pieejams dažādos formātos un ietver: dzinēja eļļu, transmisijas eļļu, hidraulisko elļu, bremžu šķidrumu, gultņu smērvielu un gan koncentrētu, gan lietošanai gatavu dzesēšanas šķidrumu.

Vai Jums ir kāds jautājums?
Zvanīt tagad Vēlos saņemt piedāvājumu
Saziņas veidlapa
Rakstīt mums
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Deutz-fahr
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta
Saziņas veidlapa
Nomāt tehniku
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Deutz-fahr
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta
Jaunumi
Pierakstieties Baltem Rīgas filiāles informatīvajam izdevumam un saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumu un akcijām
Vairāk
Deutz-fahr
Paldies, ka abonējat jaunumus
Saziņas veidlapa
Rakstīt mums
Informācijas sniegšanas pienākums Vairāk
Deutz-fahr
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta